• 14nov
    2017
    Fúzo Cup – raketlon 2017

    Fúzo Cup – raketlon 2017

    Miesto:    Sport centrum Pohoda Dátum:    11.11.2017 XIV. ročník raketlonového (squash, bedminton, stolný tenis) turnaja „amatérskych“ profesionálov Výsledky raketlon MUŽI: 1 2 BORGULA Juraj  3  VARGA Patrik   FAGULA Peter Výsledky bedminton ŽENY: 1 2 KRAVÁRIKOVÁ Barbora  3  TALAPOVÁ Marcela  VARGOVÁ Martina Výsledky bedminton VETERÁNI: 1 2 FAGULA Ladislav  3  MARTON Peter SLUŠŇÁK Kamil

  • 03dec
    2016
    Mikulášsky Raketlon 2016

    Mikulášsky Raketlon 2016

    Miesto:    Sport centrum Pohoda Dátum:    03.12.2016 XIII. ročník amatérsko – profesionálneho turnaja v raketlone (squash, badminton, stolný tenis) Výsledky turnaja MUŽI: 1 2 PORUBČAN Miroslav  3  NIŽŇANSKÝ Libor  TIBENSKÝ Roman Výsledky DETI: 1 2 ŠMEJDÍŘOVÁ Simona  3  SISKOVÁ Katarína LÍMOVÁ Natália  

  • 05nov
    2016
    Badmintonový turnaj amatérov 2016

    Badmintonový turnaj amatérov 2016

    Miesto:    Sport centrum Pohoda Dátum:    05.11.2016 II.ročník badmintonového turnaja amatérov 2016 turnaj je určený pre širokú verejnosť, všetkých rekreačných hráčov bez rozdielu veku Výsledky turnaja MUŽI: 1 2 KUDLÁČ Lukáš  3  PERESLÉNY Marek  ŠILHAVÝ Peter Výsledky ŽENY: 1 2 SPIŠÁKOVÁ Dominika  3  GAJDOŠOVÁ Zuzana  IVANOVIČOVÁ Johanka FRÁDKOVÁ Eva  

  • 19nov
    2015
    Mikulášsky Raketlon 2015

    Mikulášsky Raketlon 2015

    Miesto:    Sport centrum Pohoda Dátum:    21.11.2015 XII. ročník amatérsko – profesionálneho turnaja v raketlone (squash, badminton, stolný tenis) Výsledky turnaja MUŽI: 1 2 KAKULA Adam  3  PORUBČAN Miroslav  ČERVEŇÁK Martin Výsledky DETI (iba squash a badminton): 1 2 SISKOVÁ Katarína  3  ŠMEJDÍŘOVÁ Simona SISKOVÁ Zuzana  

  • 24okt
    2015
    Badmintonový turnaj amatérov 2015

    Badmintonový turnaj amatérov 2015

    Miesto:    Sport centrum Pohoda Dátum:    24.10.2015 I. ročník badmintonového turnaja amatérov 2015 turnaj je určený pre širokú verejnosť, všetkých rekreačných hráčov bez rozdielu veku Výsledky turnaja MUŽI: 1 2 ULICKÝ Michal  3  ZÁRECKÝ Juraj  ŠIŠOVSKÝ Adam Výsledky ŽENY: 1 2 LEŽOVIČOVÁ Lucia  3  RAFAJOVÁ Monika